Jak zrobić choinkę na kawałku drewna

Jak zrobić choinkę na plastrze drewna jest łatwe i przyjemne! Potrzebujesz po prostu kawałek drewna, ołówek i kartkę papieru. Najpierw trzeba narysować drzewo. Następnie podziel ją w pionie i poziomie, a centymetry zamień na cale. Następnie trzeba narysować szczeliny. Szczeliny powinny mieć około 5/8 cala szerokości i 29” długości. Następnie użyj wyrzynarki, aby wyciąć drzewo.

Alternatywnie, możesz użyć zielonego pisaka do malowania drzewa. Tylko upewnij się, że pozwolisz pierwszej warstwie wyschnąć przed nałożeniem drugiej warstwy farby. Następnie udekoruj swoją choinkę, przyklejając na wierzchu gwiazdę. Możesz również użyć kleju z brokatem, aby dodatkowo ją ozdobić. Możesz również dodać gwiazdę, ozdoby lub oba.

Po wyschnięciu choinki możesz ją pomalować w dowolny sposób. Możesz również wypalić wzór na drzewie za pomocą narzędzia do wypalania drewna. Po wyschnięciu możesz je pomalować lub ozdobić brokatem i klejem. To wspaniałe świąteczne rzemiosło dla całej rodziny! Będzie wyglądać świetnie na każdym drzewie! Jest to również świetny sposób na recykling trochę drewna paletowego, zbyt!

Pierwszy, trace kontur ornamentu na zdjęciu. Użyj dziurkacza, aby zrobić dziurę w zdjęciu, która będzie pasowała do ornamentu. Następnie nałóż Photo Transfer Medium na powierzchnię plastra drewna za pomocą piankowego pędzla. Pamiętaj, aby przed nałożeniem kleju przykryć krawędzie kawałka drewna papierem woskowym lub plastikową folią do przechowywania żywności. Teraz możesz umieścić choinkę na swoim plastrze drewna i cieszyć się swoją choinką DIY!

Gdy już masz podstawowe kształty, możesz pomalować plaster drewna świątecznymi kolorami i ozdobić go brokatem i mod podge. Aby uczynić go bardziej dekoracyjnym, możesz nawet dodać świąteczną wstążkę do górnego otworu. Choinka wygląda tak realistycznie! Nie ma lepszego sposobu na świętowanie sezonu świątecznego niż domowej roboty choinka! Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym crafterem, czy wykwalifikowanym profesjonalistą, na pewno spodoba Ci się ten wyjątkowy projekt rzemieślniczy.

Projekt plastra drewna zajmie około trzech godzin, aby go ukończyć. Aby zrobić choinkę na plastrze drewna, będziesz potrzebował kilku plastrów drewna, które znalazłeś w stosie spalania. Plastry te powinny mieć grubość około 1/2 cala. Aby zapewnić trwałe drzewo, powinieneś użyć materiałów do barwienia drewna. Gdy drewno wyschnie, możesz przymocować części trójkąta za pomocą wyrzynarki lub gwoździa. Przed przystąpieniem do mocowania elementów, należy wywiercić otwór wejściowy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *