Jak zrobić fałszywy piercing w nosie

Zanim zaczniesz robić swój fałszywy piercing w nosie, musisz zebrać swoje materiały. W zależności od tego, jak chcesz wyglądać, możesz potrzebować szpilki lub cienkiego kawałka drutu. Oba materiały można kupić w sklepie z artykułami rzemieślniczymi. Po zebraniu zapasów, umieścić materiały na płaskiej powierzchni, i twarz lustro, aby pomóc zobaczyć, co robisz. Następnie wygnij drut/szpilkę wokół ołówka lub długopisu. Po uzyskaniu idealnego zgięcia, wsuń końcówkę „O” drutu/szpilki w grzbiet nosa.

Następnym krokiem jest ostrożne nałożenie kleju na ćwieka. Pamiętaj, aby nie stosować zbyt dużo kleju, ponieważ może to zapobiec fałszywy nos piercing z suszenia prawidłowo. Następnie, delikatnie umieścić stud na nosie. Po zastosowaniu kleju, niech fałszywy nos piercing do wyschnięcia przez co najmniej pół godziny przed podjęciem stud. Jeśli umieściłeś stud poprawnie, twój fałszywy nos piercing powinien pozostać w miejscu przez cały dzień.

Fałszywy pierścień nos jest doskonałym sposobem, aby przetestować wody i zdobyć zaufanie, zanim zdecydujesz się na prawdziwe rzeczy. Jest bezbolesny i higieniczny i może być usunięty, jeśli zmienisz zdanie o nim. A ponieważ nie jest naprawdę tkwi w nosie, istnieje mniej zagrożeń niż w przypadku prawdziwego przekłuwania nosa. Prawdziwe piercingi tworzą otwartą ranę, która może stać się zakażona, spuchnięta i bolesna – nie wspominając o całym mnóstwie bólu.

Jeśli nie jesteś zbyt pewny co do tego, jaki rodzaj pierścienia nosowego zrobić, możesz również obejrzeć film na YouTube, który pokazuje, jak zrobić przekonujący fałszywy pierścień nosowy. Nie musisz mieć dziury w nosie, aby stworzyć sztuczny pierścień na nos. Spiralny notatnik jest idealny do tego projektu i może być ukształtowany w okrągły kształt.

Aby zrobić fałszywy pierścień nosowy, możesz znaleźć tanie materiały w lokalnym sklepie rzemieślniczym. Spinacz do papieru działa dobrze jako fałszywy pierścień nosowy. Kluczem jest znalezienie cienkiego drutu florystycznego, który nie spowoduje żadnych problemów skórnych. Następnie użyj kleju, aby przymocować fałszywy pierścień nosowy za pomocą spinki do włosów, aby oszukać swoich przyjaciół i rodzinę. Jeśli chcesz bardziej autentyczne wyglądające piercing nos, można kupić drogie pierścień z jewelry store.

DIY projekty pierścień nos są zabawy i satysfakcji. Z odpowiednimi narzędziami i właściwymi instrukcjami, jest to tania i bezpieczna alternatywa dla piercingu nosa. Ten projekt DIY może być wykonany przez prawie każdego. Materiały potrzebne obejmują spinacz, nożyczki i ołówek. Piaskownica może być zastąpiona przez papier ścierny. Możesz również stworzyć sztuczny pierścień w nosie, jeśli nie masz w domu papieru ściernego.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *