Jak zrobić bransoletkę z gumek

Jeśli nigdy wcześniej nie robiłeś bransoletki z gumek, to czeka cię nie lada gratka! Bransoletki z gumek są bardzo łatwe do zrobienia i świetnie nadają się dla dzieci, nastolatków i dorosłych w każdym wieku. Oto szybki i łatwy tutorial, który pomoże Ci zacząć. Po przeczytaniu tego artykułu, będziesz w stanie zrobić swoją własną bransoletkę z gumek! Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami ostrożnie, aby upewnić się, że robisz doskonałą bransoletkę!

Pierwszy, przesuń jedną taśmę przez pierwszą, aż będzie w połowie drogi przez otwór. Gdy już przebijesz się przez pierwszą opaskę, wsuń drugą opaskę przez otwór zrobiony przez pierwszą. Upewnij się, że nie pozwolisz jej wysunąć się z otworu. Powtórz proces z trzecią gumką. Upewnij się, że ostatnia opaska jest wystarczająco dopasowana do Twojego nadgarstka. Użyj S lub C-Clip, aby zabezpieczyć gumki do bransoletki.

Bransoletki z gumek są zabawnym rzemiosłem, które może być wykonane na wiele sposobów. Możesz użyć krosna z gumkami do zrobienia grubych bransoletek w paski. Zgodnie z sugestiami otrzymanymi od redaktorów serwisu Twórcza Przestrzeń – Jeśli nie masz krosna z gumek, możesz kupić tani hak do gumek i zrobić bransoletkę rękami. Kiedy robisz bransoletki z gumek, trzymaj hak z otwartą stroną skierowaną w dal.

Gdy już oddzielisz kolory, rozdziel je na małe stosy. Możesz użyć tak mało jak jeden kolor, jeśli wolisz. Aby zacząć, owiń pierwsze pasmo wokół środkowego palca. Przekręć go, aby utworzyć kształt nieskończoności. Następnie ułóż stos na dwóch kolejnych kolorach. Upewnij się, że lewa strona dolnej opaski znajduje się nad lewą stroną górnej opaski. Powtarzaj, aż owiniesz trzy pasma wokół palca.

Następnie, dołącz haczyk do końca dolnego pasma i zabezpiecz go klipsem S. Kiedy skończysz, będziesz miała bransoletkę, która wygląda jak w połowie drogi. Jeśli nie chcesz samodzielnie wykonywać wyplatania, w sieci znajdziesz dziesiątki tutoriali, które przeprowadzą Cię przez ten proces krok po kroku. Po wykonaniu kroków, będziesz na dobrej drodze do pokazania swojego nowego dzieła!

Ten projekt to świetny sposób na spędzenie popołudnia i nauczenie dzieci o sztuce i projektowaniu, a jednocześnie jest bezpieczny i łatwy do wykonania. Bransoletki z gumek są niedrogie, bezpieczne i łatwe do opanowania, więc nie będziesz miał problemów z nauczeniem innych, jak je zrobić! Najlepsze jest to, że te projekty mogą być wykonane w różnych kolorach i stylach. Jeśli chcesz być kreatywny, możesz nawet nauczyć inne dzieci, jak je zrobić.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *