Jak zrobić psa z origami

Origami to forma sztuki, która polega na składaniu papieru w celu utworzenia modelu. Istnieje kilka różnych rodzajów psiego origami, a także różne części, które pasują do każdej rasy. Projekty origami są łatwe i nie wymagają nożyczek, kleju ani taśmy. Najlepsze jest to, że nie wymagają one wiele więcej niż papier. Nawet najmłodsze dziecko może stworzyć wspaniałe dzieło sztuki bez zbytniej pomocy.

Jednym łatwym do złożenia psem origami jest Easy Origami Dog. Ten model jest łatwy do złożenia i bardzo uroczy! Wystarczy wziąć dwie kwadratowe kartki papieru i złożyć je w trójkąty i kwadraty. Możesz również narysować na twarzy markerem. Ten łatwy piesek jest idealny dla dzieci, ponieważ jego składanie jest zabawne. Zacznij od złożenia jednego arkusza w kształcie rombu od lewej do prawej, a następnie złóż drugą stronę na pół. Teraz złóż drugi kawałek w ten sam sposób, od góry do dołu. Zrób pionowe zagniecenie, które będzie pełniło rolę głowy psa.

Następnie złóż drugi kwadrat w trójkąt. W ten sposób powstanie korpus psa, wraz z głową i pyskiem. Teraz dodaj twarz i oczy za pomocą czarnego markera. Dodaj małe oczy googly, jeśli chcesz. Złóż drugi trójkąt w trzeci, tak aby przypominał psa. Ten proces jest taki sam jak pierwszy krok, tylko bardziej złożony.

Aby zrobić kołnierz, złóż prawy dolny róg w górę i w dół, aż dojdzie do lewego rogu. Środkowe zagniecenie służy jako wskazówka i pomoże Ci wyrównać uszy psa z głową. Złóż prawy górny róg w dół na dwie trzecie drogi od środkowej linii prowadzącej. Powtarzaj ten proces, aż złożysz wszystkie elementy we właściwym miejscu. Teraz jesteś gotowy, aby stworzyć psa!

Najpierw wytnij kartkę A4 na kwadrat. Teraz złóż lewy i prawy róg do środka, tworząc kształt rombu. Następnie złóż dolną końcówkę białego trójkąta do góry. Zachowaj górne krawędzie w jednej linii. Po złożeniu całego papieru, powinieneś mieć idealnie wykończonego papierowego psa. Ten papierowy pies to zabawny i łatwy sposób na stworzenie kartki okolicznościowej lub kolażu z psem.

Ułóż trójkątną klapkę na prawej stronie papieru. Upewnij się, że dolna klapka spotyka się z poziomym zagnieceniem na środku. Teraz złóż prawą stronę papieru tak, aby klapka z lewej strony wystawała dołem. Powtórz ten proces na drugiej stronie papieru. Kiedy już skompletujesz trójkąt, będziesz miał idealnego psa! Gotowy produkt powinien wyglądać jak uroczy piesek!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *