Jak zrobić papierowego psa

Z przyjemnością przedstawiamy artykuł, który powstał przy współpracy z toolsdiy.pl

Jeśli chcesz zrobić uroczego papierowego psa, jest kilka prostych kroków, które możesz wykonać. Po pierwsze, wytnij kwadrat z papieru A4. Następnie złóż dolną końcówkę papieru, ponieważ kształt diamentu jest bardzo wyrozumiały. Złóż również górną końcówkę. Gdy masz już górne i dolne krawędzie wyłożone, pies jest gotowy do złożenia. Po złożeniu, papierowy pies jest gotowy do dekoracji.

Po zakończeniu psa, złożyć papier na pół, aby jego ogon. Następnie złóż dolny róg drugiego arkusza papieru. Powtórz ten proces dla drugiej strony. Gdy masz już ciało i ogon psa, złóż pysk, aby był widoczny. Teraz możesz przykleić ogon. Pamiętaj, aby złożyć prawy dolny róg do góry. Po tym, pies jest gotowy do wyświetlenia na ścianie.

Możesz również użyć googly eye i czarnego markera, aby dodać twarz do swojego papierowego psa. Aby zrobić głowę, złóż ciało psa w trójkąt. Złóż papier ponownie, aby go spłaszczyć. Dodaj wzór oka i ust. Możesz zakończyć, mocując głowę na płaskiej stronie torby. Następnie przymocuj resztę wzoru na wierzchu ciała. Będzie to świetny dodatek do wystroju Twojego domu.

Złóż prawy róg na drugą stronę, aby utworzyć klapki na uszy psa. Złóż dolną krawędź do góry pod kątem prostym. Złóż górną krawędź psa do góry na dwie trzecie długości. W ten sposób stworzyłeś podstawowy pysk psa. Teraz piesek jest gotowy do stania i zabawy! Po zakończeniu pyska, złóż ponownie klapkę na drugą stronę, aby ukończyć obrożę. Upewnij się, że klapki uszne są skierowane we właściwym kierunku.

Teraz, dla głowy, złóż trzy zagniecenia na górnej klapie. Złóż trójkątną klapkę, wsuwając palec do środka klapki. Następnie złóż trójkątną klapkę w dół, robiąc dwa zagięcia dolinowe i jedno górskie. Następnie ponownie rozłóż trójkątną klapę. Teraz głowa jest gotowa! Zrób resztę ciała, składając je ponownie na pół. A kiedy skończysz, twój papierowy pies jest gotowy!

Kolejnym krokiem w tworzeniu papierowego psa jest złożenie ciała i głowy w trójkąt. Będziesz potrzebował dwóch kartek papieru: jeden arkusz na głowę, a drugi na ciało. Ten model jest łatwy do złożenia i wygląda uroczo. Zacznij od białej strony papieru skierowanej do góry. Następnie złóż trójkąt z góry na dół w orientacji rombu. Następnie złóż prawy i lewy bok w trójkąty. Upewnij się, że odległość między trójkątami jest taka sama jak pionowe zagniecenie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *