Jak zrobić wróżbę

Ten artykuł to efekt naszej kreatywnej współpracy z trikiporadniki.pl

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zrobić zestaw do wróżenia, nie jesteś sam! Tysiące ludzi na całym świecie szuka sposobów na zrobienie własnego zestawu do wróżenia. To zabawny i łatwy sposób na stworzenie osobistej lektury, która na pewno wywrze na ludziach długotrwałe wrażenie! Używając taśmy washi, markerów i brokatu, możesz stworzyć oryginalny zestaw do wróżenia w krótkim czasie!

Aby zrobić zestaw do wróżenia, najpierw wybierz kawałek papieru w kształcie kwadratu, który ma ten sam rozmiar na wszystkich czterech stronach. Upewnij się również, że używasz papieru w kształcie kwadratu – nie używaj papieru do drukarki! Cieńszy papier jest łatwiejszy do złożenia i ma już prawidłowy kształt! Następnie wytnij zestaw do wróżenia. Możesz wystawić swoje nowe rzemiosło na następnej imprezie!

Wybierz kolorowy papier konstrukcyjny, aby zrobić wróżbę dla dzieci. Gdy już wybierzesz kolor, poproś dzieci, aby na przemian otwierały i zamykały wróżbę, gdy będą literować kolor. Następnie poproś, aby wybrały liczbę z czterech cyfr widocznych po zatrzymaniu się na ostatniej literze. Powtórz ten proces tyle razy, ile trzeba, a za każdym razem, gdy wybrały numer, podnoszą klapkę i odczytują wiadomość!

Innym sposobem na wykonanie wróżby jest użycie papieru origami. Ten papier może być w kształcie kwadratu lub w kształcie zwierzęcia. Możesz je ozdobić naklejkami lub narysować jakieś obrazki. Gdy już skończysz pierwszą, zrób ich więcej! Będzie to przyjemne i zabawne zajęcie dla wszystkich grup wiekowych! Wkrótce będziesz zachwycony swoim nowym dziełem! Prawdopodobnie będziesz chciał zrobić ich jak najwięcej!

Dla młodszych dzieci papierowa wróżba będzie świetnym sposobem na zapewnienie im rozrywki bez ekranu. Dzieci pokochają ją i będą zainteresowane nauką alfabetu, kolorów i liczb. Papierowa wróżba może być zabawą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Możesz też zrobić z nich interaktywne gry matematyczne! Wszystko, czego potrzebujesz, to kartka papieru o wymiarach 8,5 cala na 11 cali i odrobina kreatywności.

Po wykonaniu pierwszego kroku, możesz odwrócić papier, aby był gotowy do następnego kroku. Następnie złóż rogi w kierunku środka, aby utworzyć kwadrat. Złóż pozostałe krawędzie kwadratu w kierunku środka. Upewnij się, że dobrze marszczysz krawędzie i wycinasz nadmiar papieru. Dzięki temu łatwiej będzie odwrócić papier na drugą stronę. Kiedy skończysz drugi krok, będziesz miał niesamowitą domową wróżbę, którą pokocha Twoja rodzina i przyjaciele.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *