Jak zrobić lampion dla dziecka

Jeśli szukasz pomysłu na następne przyjęcie urodzinowe swojego malucha, rozważ zrobienie lampionu. Następnie poproś dziecko o udekorowanie go różnymi pięknymi rzeczami. Alternatywnie, możesz użyć papierowych lampionów. Są łatwe do wykonania, ale zawsze możesz zdecydować się na drogie, jeśli chcesz. I nie możesz się pomylić z glow stick, too!

Możesz złożyć papier w dowolny sposób – możesz go skrócić, jeśli złożysz dwa krótkie boki razem. Dłuższy lampion będzie miał szerszą podstawę niż chudy. Upewnij się, że w każdym płatku znajduje się kółko. Aby zrobić frędzel, możesz użyć złotej nici, którą przewleczesz przez środkową dziurkę. Kiedy już skończysz, spleć kształty płatków razem ze złotą nicią, aby stworzyć lampion.

Chińczycy używali papierowych lampionów jako prostych źródeł światła na swoich festiwalach. Festiwal papierowych lampionów został nawet im poświęcony. Dzieci mogą łatwo zrobić ich lampiony ponieważ nie muszą się martwić o bałagan. Dzieci mogą również dodać tyle lub tyle koloru, ile lubią, o ile nie zabrudzą zbytnio papieru do dekoracji. Możesz wybrać kolorowy papier dla swoich dziecięcych lampionów lub biały papier do dekoracji lampionów z.

Gdy skończysz lampion, możesz użyć złotej przędzy lub wstążki, aby zrobić uchwyty i powiesić go wokół domu na Chiński Nowy Rok. Możesz znaleźć wiele łatwych chińskich projektów rzemieślniczych lampionów online, a także materiały do druku do wykorzystania podczas święta chińskiego nowego roku. Więc, dlaczego nie spróbować ze swoim małym dzieckiem? W końcu jest to łatwe i przyjemne. Możesz nawet zaangażować swoje dziecko dając mu materiały do wykonania własnego lampionu.

Proces wykonania lampionu dla dziecka nie jest trudny – wszystko czego potrzebujesz to kilka arkuszy papieru i trochę kleju. Jeśli chciałbyś zrobić je w kształcie kuli, możesz je przyciąć i użyć jako dekoracji. Lampion w kształcie kuli jest również łatwy do wykonania i może być wykorzystany na Diwali. A ponieważ będziesz miał dużo zabawy robiąc je z dzieckiem, jest to świetny sposób na związanie się z dzieckiem.

Papierowe lampiony mogą dodać uroczy akcent do pokoju dziecinnego, pokoju zabaw lub pokoju dziecięcego. Mieszaj i dopasowuj różne rozmiary i kształty, aby stworzyć ciekawe grupowanie. 35cm latarnia będzie głównym kawałkiem grupowania i wyróżniać się jako centerpiece. Istnieje wiele sposobów na zrobienie papierowego lampionu dla dziecka i możesz mieszać i dopasowywać kolory i style, aby dopasować je do wystroju przedszkola.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *