Jak zrobić kartkę na Dzień Ojca dla swojego taty

Jeśli szukasz świetnego sposobu, aby powiedzieć „Happy Father’s Day” w tym roku, rozważ zrobienie kartki na Dzień Ojca dla swojego taty. Kartkę można zrobić szybko i łatwo, a najlepsze jest to, że nie trzeba na nią poświęcać dużo czasu. Oto kilka sposobów na stworzenie karty, którą pokocha. Kiedy już ją stworzysz, on na pewno też ją otrzyma.

Jednym z najczęstszych błędów, jakie popełniają kobiety podczas tworzenia kartek, jest próba opisania swoich tatusiów. Wypróbuj nową technikę opisywania swojego taty! Spróbuj użyć swojego Cricuta do wycięcia szablonu na wyjątkową kartkę na Dzień Ojca. Możesz również obejrzeć tutorial wideo na Kristina Werner Design, aby dowiedzieć się, jak korzystać z maszyny, aby stworzyć idealną kartę. Jeśli nie jesteś crafterem, możesz pobrać kilka darmowych szablonów i spróbować swoich sił w tworzeniu kartek.

Dla taty o niebieskich włosach, stwórz kartkę z krawatem do garnituru. Możesz użyć papierowych wstążek z lizakiem w centrum, aby karta była bardziej wyjątkowa. Wypełnij serce bibułą. Następnie dodaj kokardę w kształcie serca, aby go wykończyć. Innym łatwym sposobem na zrobienie kartki na Dzień Ojca dla taty jest wykorzystanie prac plastycznych swoich dzieci. Istnieje wiele sposobów, aby stać się kreatywnym. Możesz użyć farby, wstążek i innych materiałów do dekoracji karty.

Innym prostym, szybkim sposobem na powiedzenie „Dzięki tacie” jest wydrukowanie i wycięcie kilku kolorowanek. Są one wypełnione kalamburami, które spodobają się twojemu tacie. Można nawet wydrukować je i przykleić je do pustych kartek, które można znaleźć w lokalnym sklepie rzemieślniczym. A ponieważ te karty będą przechowywane przez wiele lat, są świetnym sposobem na uczczenie twojego taty! Sprawdź blog Things, Tings, and Chicken Wings, aby znaleźć jeszcze więcej prostych rzemiosł, które możesz stworzyć dla taty.

Innym łatwym sposobem na stworzenie karty o tematyce koszulowej jest prześledzenie koszuli na kawałku papieru i wycięcie jej wzdłuż linii. Następnie, można przykleić kołnierz w dół za pomocą ciężkiej książki, aby utrzymać go w miejscu. Upewnij się, że wycinasz papier wystarczająco cienko, aby kołnierzyk nie wystawał. Możesz również dodać zdjęcie wewnątrz ramki, aby uzyskać specjalny akcent. Możesz również zrobić spinki do mankietów, postępując w ten sam sposób.

Dla dzieci, wyskakująca karta z trofeum jest zabawnym sposobem na zaangażowanie drobnych umiejętności motorycznych. Ta karta jest łatwa do wykonania i można po niej wykonać kilka Bomb Pops. Karta Bomb Pops jest idealna dla tatusiów, którzy kochają wszystko. Ta karta jest wykonana za pomocą Cricut Joy i ma wiele obrazów sportu, na zewnątrz i innych typowych ikon taty. Po skończeniu, wyskakująca karta będzie wyglądać fantastycznie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *