Jak zrobić kojec dla psa z paneli ogrodzeniowych

Nie musisz wydawać fortuny, aby zdobyć psi kojec dla swojego pupila. W rzeczywistości możesz go zrobić za mniej niż 50 dolarów. W ciągu zaledwie kilku godzin, można wznieść pióro psa, który jest bardziej jak kryty pokój zabaw niż tradycyjny jeden. Korzystanie z paneli ogrodzeniowych, aby zrobić pióro dla psa, jednak wymaga trochę know-how.

The Pet Playgrounds ogrodzenie dla psów pochodzi w komplecie z w pełni funkcjonalną bramą, fundament betonowy i siatki drucianej. Szczegółowe instrukcje są dostarczone, aby pomóc Ci stworzyć swój wymarzony kojec dla psa. Plan zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące ustawienia słupków i instalacji drutu z kurczaka. Do wykonania tego projektu będziesz potrzebował kilku podstawowych narzędzi i powinieneś mieć ogólne pojęcie o obróbce drewna. Jeśli nie jesteś bardzo poręczny z narzędziami, możesz kupić DIY Wooden Privacy Fence od Lowe’s.

Kupowanie komercyjnego ogrodzenia dla psów może być drogie, a to może nie być odpowiednie dla konkretnej przestrzeni w twoim podwórku. Możesz zbudować pióro dla psa na własną rękę z pomocą planów ogrodzenia dla psów DIY i filmów instruktażowych. Będziesz musiał upewnić się, że wybierasz odpowiednie materiały, ponieważ twój pies będzie siał spustoszenie na ogrodzeniu. Na szczęście panele ogrodzeniowe są w różnych materiałach, w tym drewno, drut, metal, a nawet PVC.

Przed rozpoczęciem budowy kojca dla psa, określ rozmiar swojego psa. Małe i średnie psy mogą być w stanie przecisnąć się przez panele ogrodzeniowe o szerokości 3,5ft, podczas gdy duże rasy i skoczkowie będą potrzebować paneli ogrodzeniowych o szerokości 6ft. Jeśli jednak nie masz małej rasy, zawsze możesz zbudować ogrodzenie na zamówienie dla psa. Bio-Dome, czyli „bomba” dla psów, to kolejna alternatywa.

Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, możesz zdecydować się na niewidzialne ogrodzenia dla psów. Urządzenia te działają za pomocą sygnałów radiowych i podziemnych przewodów. Nie wymagają pozwolenia, ale są podatne na błędy techniczne. Wysokoenergetyczne szczeniaki mogą zlekceważyć te ogrodzenia i tak mogą trafić na podwórko. Dodatkowo nie oferują one zbyt dużej ochrony przed intruzami.

Istnieje kilka powodów, dla których warto zainstalować ogrodzenie dla psa. Niektóre są przenośne kojce, podczas gdy inne są stałe systemy in-ground. Niezależnie od tego, co wybierzesz, upewnij się, że otrzymasz taki, który odpowiada potrzebom Twojego psa. Dobre ogrodzenie zapewni Twojemu psu bezpieczeństwo i ochronę, a także zapewni mu rozrywkę. Możesz zrobić przenośne ogrodzenie dla swojego psa, jeśli dużo podróżujesz z psem. Upewnij się jednak, że wybierasz kojce dla psów o wystarczająco dużej wysokości ścian i dużej przestrzeni.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *