Jak zrobić krzywą C

Jeśli masz problem z dyskami szyjnymi, możesz się zastanawiać, jak zrobić krzywą C. Po pierwsze, musisz rozciągnąć tylną część szyi. Teraz wyobraź sobie, że ściskasz mandarynkę pod brodą. Nie możesz prowadzić z brodą, ale zamiast tego podnieś głowę z maty. To spowoduje powstanie krzywej szyjnej C. Krzywa zaczyna się na czubku głowy i kończy u podstawy mostka.

Możesz również stworzyć wielobarwne krzywe Levy C. Można zmienić kolory linii krzywej, tła i obrazu. Można również dostosować grubość krzywej, jak również jej wyściełanie i odległość od krawędzi. W ten sposób można zaprojektować krzywą dopasowaną do swoich potrzeb. Uważaj jednak, aby nie przesadzić, bo Twoja krzywa C może nie być przyjemna. Lepiej stworzyć krzywą C, która jest proporcjonalna do obszaru, który próbujesz wypełnić.

Aby poprawnie wykonać ćwiczenie, Twoja klatka piersiowa i ramiona powinny być zrelaksowane. Twoja szyja i kręgosłup powinny być wypukłe, a ramiona powinny być otwarte w kierunku kości łonowej. Kiedy skończysz, wróć do pozycji wyprostowanej. Upewnij się, że utrzymujesz łuk szyi i klatki piersiowej. To jest Twój cel! Pomoże Ci to stworzyć pochlebną i wyrzeźbioną sylwetkę. Będziesz zaskoczona, jak skuteczny może być ten trening! – podaje https://wajsport.pl/

Tradycyjna krzywa C zawsze zaczyna się w mięśniach brzucha. Aby rozpocząć, usiądź wysoko z nogami zgiętymi przed sobą i zaangażuj mięśnie brzucha. Następnie przesuń dolną część pleców, a górna część pleców powinna podążać za nimi. Twoja głowa i szyja są również częścią kręgosłupa szyjnego, więc cały kręgosłup powinien czuć się jak duży odcinek. Ważne jest, aby zaangażować wszystkie mięśnie brzucha, aby wykonać klasyczną krzywą C.

Jeśli nigdy wcześniej nie robiłeś krzywej c, może to zająć trochę czasu aby zbudować swoją mobilność i elastyczność. Nie zniechęcaj się, jeśli na początku nie masz mobilności, po prostu ćwicz! Dojdziesz do tego! Więc, nie poddawaj się jeszcze! Kiedy już nauczysz się ruchów, możesz poprawić swoją technikę. Nie bój się więc prosić o pomoc instruktorów Pilates.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *