Jak zrobić obręcze do łapania snów

Po wybraniu obręczy, która jest zarówno atrakcyjna jak i funkcjonalna, możesz rozpocząć szycie swojego dreamcatchera. Złóż ogonki na pół i przewlecz je przez nie. Następnie umieść górną część obręczy na ogonkach. Pociągnij je mocno, zabezpieczając je mocno. Po zakończeniu, powieś swój dreamcatcher. Twoje dziecko na pewno go pokocha. Jeśli chcesz stworzyć jeszcze bardziej imponującą dekorację, rozważ włączenie kilku kolorowych piór do obręczy.

Choć łapacze snów istnieją od wieków, wywodzą się z plemion rdzennych Amerykanów. Według legendy, plemię Ojibwe stworzyło pierwszy łapacz snów. Plemię Lakota również stworzyło swoją własną wersję. Lakota nazywają łapacze snów asabikeshiinh, co oznacza „pająk”. To dlatego, że siatka wewnątrz obręczy przypomina pajęczą sieć.

Aby stworzyć łapacz snów, będziesz potrzebował obręczy, która ma od trzech do ośmiu cali średnicy. Sznurek zamszowy jest zwykle używany do owijania obręczy. Sznurek powinien być nie szerszy niż sznurowadło i osiem razy większy od średnicy obręczy. Zamiast zamszu można użyć innych materiałów, takich jak przędza, sznurek i koraliki. Łapacze snów są często dekorowane sznurkiem lub wstążką.

Aby stworzyć łapacz snów, będziesz potrzebować obręczy i długiego kawałka sznurka. Idealna długość sznurka to około dziesięć do piętnastu razy średnica obręczy. Gdy masz już obręcz, zacznij zapętlać wokół niej włóczkę. Mocno pociągnij sznurek, aby uniknąć jego rozplątania. Łapacz snów nie powinien wyglądać jak pętla, chyba że jest ciasno. Jednak sprawi, że twój łapacz snów będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie i funkcjonalnie.

Dodanie elementów dekoracyjnych do swojego łapacza snów to dobry pomysł. Możesz dodać pióra, aby reprezentować różne elementy życia. Niektórzy ludzie dodali pióra orła lub sowy do swojego łapacza snów, aby symbolizować mądrość. Jednak nie powinieneś używać prawdziwych piór, ponieważ jest to nielegalne. Również, możesz dodać faux gemstone koraliki do reprezentowania czterech kierunków. Chociaż można dodać dowolny przedmiot dekoracyjny chcesz, należy użyć materiałów, które mają jakieś osobiste znaczenie do you.

Po zabezpieczeniu hoop, można rozpocząć wiązanie fringes z przędzy. Zwiąż przędzę razem z węzłem i pociągnij końce sznurków od siebie. Upewnij się, że frędzle są równoległe i nie są splątane. Aby zakończyć łapacz snów, możesz pracować wstecz, wiążąc je na środku obręczy. Po zabezpieczeniu frędzli, możesz dodać koraliki i piórka.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *